_magenta20

Fulltextové vyhledávání s Message Monitor

Umožňuje a zjednodušuje sledování zpracovaných EDI zpráv přehledně navrženým uživatelským rozhraním. Lze zobrazit detailní informace o příchozích a odchozích zprávách, o stavu a typu zpráv.

_magenta42

Propojení s logistickými poskytovateli, jakými je například PPL

Logističtí přepravci vyžadují komunikaci přes API rozhraní. ClouEDI je připraveno zajistit komunikaci s poskytovateli logistických přeprav přes Application Programming Interface. Spojení je 100% spolehlivé a bezpečné.

_magenta20

Ověřené řešení WebEDI s plným servisem

ClouEDI WebEDI je ověřeným řešením pro EDI komunikaci s dodavateli zákazníků, kteří nedokážou komunikovat přes standardní EDI. Umožňuje pracovat se zákaznickými odvolávkami, tvořit ASN, tisknout zákaznické štítky a průvodní dokumenty. Uživatelské rozhraní je v několika jazycích, pro vaše dodavatele je zajištěn plný servis.

_magenta12

Rychlá návratnost investice

Migrace na WebEDI v ClouEDI nabízí okamžitou návratnost investice proti stávajícímu on-premise řešení. Společnost ve své podstatě nerealizuje investici, ale formou měsíční platby získává WebEDI portál, přitom veškerou správu a údržbu zajišťuje AIMTEC.

_magenta77

Integrace přímo na SAP ERP

Při využití celopodnikového informačního systému SAP u jednoho z partnerů, dodavatele nebo zákazníka je možné výměnu EDI zpráv realizovat s napojením přímo do SAP ERP. ClouEDI umožňuje zasílání dat přes https bez middleware (XI).

_magenta20

E-invoicing, služba ClouEDI Services

Jednoduchá a rychle nastavená služba e-invoicing, která je součástí ClouEDI Services, umožňuje komunikaci primárně pro všechny (i non-automotive) dodavatele automobilky Škoda Auto. AIMTEC zajistí pomocí ClouEDI všechny potřebné funkcionality. Zákazník pouze zasílá exportovaný soubor z účetního systému (ISDOC, XML a další). Více

_magenta84

DELJIT Pickup Sheet

DELJIT Pickup Sheet je specifická EDI zpráva poskytující informace o čase, místě, obsahu dodávky a způsobu nakládky/vykládky zboží. Pro ERP systémy, které nejsou schopné zprávu zpracovat, umožňuje ClouEDI konverzi do formátu PDF a zaslání na e-mail.

_magenta42

ClouEDI JIT

Novinka mezi našimi službami je zaměřena na zákazníky, jejichž informační systémy neumějí zpracovávat automotive EDI zprávy. ClouEDI zajišťuje elektronickou EDI komunikaci. Část JIT odvolávky zpracovává, zobrazuje, případně převádí do objednávek ve formátu, který dokáže ERP systém zpracovat. Zároveň umožňuje generovat ASN, tisknout zákaznické štítky a průvodní dokumenty a další. ClouEDI JIT je mimo jiné schopné komunikovat i se čtečkami čárových kódů. Více

_magenta13

ClouEDI podporuje standard RosettaNet

Vedle zajištění kompletního pokrytí procesů přináší ClouEDI přidanou hodnotu pro zákazníky nejen z automobilového, ale nově  i z hi-tech průmyslu. Společně s podporou běžných standardů v automotive umožňuje komunikaci pomocí standardu RosettaNet.

_magenta42

Integrace přepravy

EDI řešení řídí specifické procesy při integraci dopravců. Přeprava dvou milionů vozů v Evropě je řízena s využitím ClouEDI.

_magenta77

Rychlá migrace na nové řešení

Bezproblémovou a rychlou migraci umožňuje přednastavené řešení. Komplexní implementace byla přesunuta do ClouEDI během třech týdnů.

_magenta42

ClouEDI komunikuje se ŠKOTRANS

ClouEDI jako jedno z mála EDI řešení umožňuje domácím i mezinárodním přepravcům komunikovat se speciálním rozhraním automobilky Škoda Auto – ŠKOTRANS.

_magenta77

ClouEDI je připojeno na ENX

Připojení do ENX (European Network Exchange) zajišťuje komunikaci se světovými automobilkami. Klíčovým uživatelem je především Renault.

_magenta77

Propojení s ERP systémy

ClouEDI řešení nabízí standardní rozhraní pro napojení na celopodnikové informační systémy Helios, SAP, BYZNYS ERP a skupinu ERP systémů běžících na AS/400.

_magenta20

Podpora ENGDAT

ClouEDI plně podporuje přenos zpráv CAD/CAM dat s využitím standardu ENGDAT.

AIMTEC a. s.

  • Hálkova 32
    Plzeň
    301 22
 

Marek Šabatka

Neváhejte mne kontaktovat s jakoukoliv otázkou týkající se ClouEDI, anebo jiné záležitosti z oblasti EDI.

+420 725 804 310