HÖDLMAYR

Společnost HÖDLMAYR INTERNATIONAL AG působící v automobilové logistice hledala řešení pro svou rakouskou centrálu, kde požadovala efektivní nahrazení současného nástroje pro EDI komunikaci od společnosti SAP. Na základě analýzy byl zvolen produkt ClouEDI

COBA Automotive

Společnost COBA Automotive vyrábějící extrudované a vstřikované plastové výrobky, které dodává automobilkám, jakými jsou Magna, Grammer a další, požadovala rychlé zprovoznění elektronické výměny dat s nastavením konverzí do speciálního tzv. „in house“ formátu.

PLAKOR CZECH

Mošnovský Plakor, který dodává do KIA, Hyundai a VW, se rozhodl najít vhodnější řešení pro EDI komunikaci, které nahradí jeho stávající systém. Vybral si ClouEDI od společnosti AIMTEC, které nabízí otevřenost dalším úpravám podle potřeb rostoucího výrobce.

Agor Tech

Plastikářská společnost Agor Tech, dodávající významným výrobcům z oblasti automobilové produkce, komunikuje se svými zákazníky pomocí řešení ClouEDI. Přínosem této služby je rychlá, bezchybná a přehledná elektronická komunikace za cenu nízkých pořizovacích nákladů.

Další reference

Pro více referencí z oblasti EDI se podívejte na náš web www.aimtec.cz.

Marek Šabatka

Neváhejte mne kontaktovat s jakoukoliv otázkou týkající se ClouEDI, anebo jiné záležitosti z oblasti EDI.

+420 725 804 310